Project Manager

Podziel się na:

Kategoria

Sprzedaż

Stopień

Specjalista

Wymagania

Uzupełniamy Zespół ATS Display Sp. z o.o. z siedzibą w Wiązownie i w związku z tym poszukujemy osób, które chcą do nas dołączyć pracując na stanowisku Technolog Konstruktor / Project Manager.

OCZEKUJEMY:

• wyższego wykształcenia technicznego (preferowana inżynieria produkcji,

technologia drewna),

• znajomości procesów technologicznych z zakresu obróbki tworzyw sztucznych,

metalu i drewna,

• minimum rocznego doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży POS

lub w branżach pokrewnych,

• praktycznej znajomości obsługi programów CAD (Solid Edge, Corel Draw),

• znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (B1/B2),

• prawa jazdy kat. B,

• zaangażowania w prowadzone projekty,

• wysokiej kultury osobistej,

• systematyczności i terminowości w wykonywaniu obowiązków,

• znajomość branży POS będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków

TWOJE ZADANIA:

• przygotowanie wymaganej dokumentacji technicznej i opracowywanie,

technologii w procesie produkcji,

• zamawianie materiałów/surowców/części niezbędnych do produkcji,

• kontrolowanie stanu i przepływu materiałów produkcyjnych,

• współpraca z Działem Produkcji oraz Działem Handlowym - koordynacja produkcji,

• wykonywanie kalkulacji – kosztorysowanie,

• rozliczenia kosztów projektów.

Benefity

ZAPEWNIAMY:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

• atrakcyjne wynagrodzenie,

• pakiet medyczny,

• dofinansowanie szkoleń,

• realne możliwości awansu i rozwoju kompetencji,

• możliwość uczestnictwa w spotkaniach branżowych,

• pracę w miłym i zgranym zespole.

Siedziba firmy mieści się w Wiązownie.