Junior PR Consultant

Podziel się na:

Kategoria

Public Relations

Stopień

Młodszy specjalista

Opis stanowiska

Co będzie należeć do Twoich obowiązków:

 Praca w zespołach projektowych dla kilku marek/Klientów i realizacja wyznaczonych zadań zgodnie z przyjętą strategią, np. prac związanych z organizacją wysyłek kreatywnych, eventów i innych działań niestandardowych,

 Budowanie relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z Klientami: udział w spotkaniach/callach, bieżące konsultacje i ustalenia operacyjne,

 Wsparcie w tworzeniu strategii, planu oraz koncepcji kreatywnych działań dla obecnych i nowych Klientów agencji,

 Planowanie i koordynacja współprac z influencerami (kompleksowa obsługa kampanii),

 Opracowanie materiałów tekstowych, analiz, rekomendacji, raportów i podsumowań projektu etc.

 Koordynowanie działań PR: współpraca z mediami, influencerami oraz KOL’s, działania z obszaru influencer marketingu, organizacja eventów, wysyłek kreatywnych i innych działań niestandardowych,

 Research informacji, podwykonawców i twórców dopasowanych do briefu strategicznego,

● Bieżąca kontrola kosztów zewnętrznych na projektach (kosztorysy powykonawcze),

 Tworzenie raportów i podsumowań projektu,

 Praca m.in. z klientem w j. angielskim.

Wymagania

● Masz min. 2 lata doświadczenia w pracy w agencji PR na projektach z obszaru lifestyle/ PR produktowego z fokusem na działania z influencerami,

 Biegle posługujesz się j. angielskim (must have).

● Masz doświadczenie w pracy z influencerami i wyczucie w dopasowaniu twórców do briefu marki/produktu.

 Czujesz się odpowiedzialny/a za powierzone zadania, a ich organizacja i planowanie nie sprawia Ci większych trudności,

 Odznaczasz się skrupulatnością - dbasz o najmniejsze szczegóły,

● Masz „lekkie pióro” - dobrze i ciekawie piszesz z zachowaniem zasad pisowni języka polskiego/angielskiego,

● Jesteś ciekawy/a świata, interesujesz się szeroko pojętym lifestylem, śledzisz trendy i SoMe, bywasz w nowo otwartych miejscach, znasz najświeższe ploteczki ze świata showbiz,

● Jesteś energiczny/a, kreatywny/a i pełny/a zaangażowania przy realizacji projektów,

 Umiesz pracować zarówno w zespole, jak i samodzielnie,

● Chcesz rozwijać się w dynamicznym środowisku, a także potrafisz uczyć się na błędach,

● Wykazujesz się inicjatywą, nie boisz się prezentować i wypowiadać w szerszym gronie.

● Umiesz korzystać z narzędzi pakietu Microsoft Office (Excel, Word, Power Point) – w agencji pracujemy na MacBookach,

Zakres obowiązków

Cześć! :)

Poszukujemy ambitnej i komunikatywnej osoby na stanowisko Junior PR Consultanta do Teamu Lifestyle w agencji Big Picture! Jeśli śledzisz trendy, szukasz miejsca z możliwością rozwoju i lubisz kreatywne projekty, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie! :)

Benefity

Co zapewniamy?

● Oferujemy stabilne zatrudnienie w formule dostosowanej do Twoich potrzeb (UZ, UoP lub B2B), z długoterminową perspektywą oraz możliwością pracy zdalnej (w systemie hybrydowym - 3 dni z biura, 2 dni z domu),

● Posiadamy przyjazny program onboardingowy i miłe niespodzianki na start :)

● Jesteśmy partnerem “Dzień na U” Rak'n'Roll, więc przysługiwać Ci będzie dodatkowy dzień płatnego urlopu na badania profilaktyczne,

● Będziemy wspierać Twój rozwój poprzez regularne spotkania feedbackowe oraz pracę nad celami ustalonymi indywidualnie,

● Posiadamy także system premii uznaniowych za ponadprzeciętne zaangażowanie i efekty,

● Organizujemy wiele integracyjnych niespodzianek,

● Zapewniamy sprzęt służbowy – MacBook,

● Nasze biuro mieści się w centrum Warszawy, w pięknej, przedwojennej kamienicy przy ul. Mokotowskiej 51/53 – dla tych, którzy (tak jak my) nie lubią korpo-biurowców, jest to duży plus :)