Junior Paid Social Media Specialist

Podziel się na:

Kategoria

Social Media

Stopień

Młodszy specjalista

Opis stanowiska

Jesteś pasjonatem social media? Masz doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych na Facebooku i nie tylko :) Lubisz liczyć i masz analityczny umysł?

Dołącz do nas ! I zostań z nami na dłużej :)

Wymagania
    • Masz doświadczenie w planowaniu i kupowaniu kampanii na Facebooku/Twitter/LinkedIn i innych platformach - co najmniej 6 miesięcy.
    • Znasz narzędzia do optymalizacji i planowania kampanii w serwisach społecznościowych.
    • Masz doświadczenie w analizowaniu danych i emisji reklamy w serwisach społecznościowych.
    • Znasz formaty i modele rozliczeniowe: CPC, CPM, CPA.
    • Interesujesz się nowymi technologiami.
    • Jesteś nastawiony na cel, terminowy i dokładny.
    • Potrafisz efektywnie rozwiązywać problemy.
    • Dobrze organizujesz swoją pracę.
    • Lubisz pracować z ludźmi.
    • Umiesz mówić i pisać po angielsku.

Zakres obowiązków
  • Będziesz pomagać w tworzeniu strategii i przygotowaniu media planów Social media.
  • Brać udział w przetargach i opracowywaniu ofert new businessowych.
  • Monitorować i optymalizować kampanie zgodnie z wyznaczonymi KPI.
  • Na bieżąco raportować przebieg kampanii i przygotować podsumowania dla klientów wraz z rekomendacjami.
Benefity
  • Pracę, w której każdego dnia będziesz zdobywać nowe doświadczenia.
  • Dużą samodzielność w realizacji zadań.
  • Nowoczesne narzędzia pracy.
  • Managera, który potrafi docenić zaangażowanie i jakość pracy bez potrzeby walczenia o awans/podwyżkę.
  • Pakiet benefitów: opiekę medyczną, dofinansowanie do karty Multisport lub Medicover Sport, program kaferteryjny, ubezpieczenie grupowe.
  • Przyjazne biuro z własnym parkingiem samochodowym i rowerowym.
  • Swobodną atmosferę i pracę w firmie, w której pracują ludzie z pasją, podejmujący wiele wspólnych inicjatyw (akcje charytatywne, zajęcia sportowe).