Senior Social Media Manager

Podziel się na:

Kategoria

Marketing

Stopień

Starszy specjalista

Wynagrodzenie netto

5 000 - 8 000 PLN

Opis stanowiska

Do naszego działu Client Service poszukujemy do pracy hybrydowej Senior Social Media Managera z doświadczeniem w prowadzeniu kampanii z naciskiem na digital. Umiejętność zarządzania teamem specjalistów social media, będzie dodatkowym atutem.

Wymagania

Jeśli:

  • masz min. 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w agencji digital
  • znasz trendy, narzędzia i platformy SoMe
  • potrafisz optymalizować i zarządzać pracą zespołu
  • potrafisz tworzyć content i znasz platformy SoMe (FB, IG, TT, LI, Pinterest, Tik Tok)
  • potrafisz przygotować i zrealizować komunikację w social mediach zgodnie ze strategią komunikacji marki
  • potrafisz współpracować z działem graficznym
  • możesz pochwalić się bardzo dobrą organizacją pracy
  • potrafisz analizować dane i wyciągać z nich wnioski

Zakres obowiązków

Twoje zadania:

  •    Codzienny kontakt z klientem i utrzymywanie partnerskiej relacji
  •     Przygotowywanie treści na kanały social media klienta i nadzór nad materiałami tworzonymi przez zespół
  • Przygotowywanie konceptów kreatywnych do realizacji w social mediach
  • Leadowanie projektom kreatywnym i umiejętność egzekucji materiałów
  • Współpraca z zespołem kreacji — od briefu po przekazanie projektów klientowi
  • Współpraca z influencerami — od reaserchu, po rozliczenie projektu
  • Rozliczanie projektów oraz raportowanie wyników
  • Praca z media plannerami i tworzenie rekomendacji mediowych dla klienta
  • Nadzór nad realizacją strategii i KPI
  • Bieżące pozyskiwanie wiedzy dot. social mediów i dzielenie się nią z teamem specjalistów
  • Zarządzanie zespołem specjalistów z zakresu social media
Benefity

Co oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • atrakcyjny system premiowy
  • płatne szkolenia
  • pracę w nowoczesnej i szybko rozwijającej się firmie, nagrodzonej tytułem Agencji Reklamowej Roku
  • pracę w doświadczonym zespole
  • pracę dla największych polskich i zagranicznych marek m.in. BBC Studios, Orbit, Snickers, Telewizja Kino Polska, Pepco, Alior Bank SA, Sony Entertainment Television, Pekao SA.
  • pracę w trybie hybrydowym: 3 dni w biurze, 2 zdalnie