Account Executive

Podziel się na:

Kategoria

Client Service

Stopień

Młodszy specjalista

Wynagrodzenie netto

4 150 - 6 700 PLN

Opis stanowiska

  • Praca w ambitnej, niesieciowej Agencji obecnej na rynku od 15 lat
  • Praca w doświadczonym Zespole z ciekawymi Ludźmi
  • Praca dla znanych i międzynarodowych marek
  • Praca z dowolnego miejsca na świecie (z małymi wyjątkami:) i świetna atmosfera
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, sprzęt i dodatkowe benefity

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku w Dziale Obsługi Klienta w branży reklamowej.
  • Doskonała znajomość i posługiwanie się oprogramowaniem Microsoft 365. Atutem będzie znajomość innych aplikacji.
  • Kreatywność i umiejętność szybkiego, efektywnego działania pod presją czasu.
  • Otwartość na Ludzi, uwagi i umiejętność dobrej współpracy w Zespole.
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność na wysokim poziomie.
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Zakres obowiązków

  • Realizacja projektów dla Klientów i na potrzeby wewnętrznych inicjatyw Agencji.
  • Współtworzenie wygrywających pomysłów na koncepty i kampanie reklamowe w ramach przetargów organizowanych przez Klientów Agencji oraz przetargów publicznych.
  • Współtworzenie konceptów reklamowych w ramach projektów dla Klientów Agencji oraz na potrzeby wewnętrznych inicjatyw.
  • Współpraca m. in. z Działami Strategii, Kreacji i Zarządzania Projektami
  • Współpraca z zewnętrznymi Partnerami Agencji i rynkiem w ramach realizacji projektów.
  • Rozwój osobisty i zdobywanie nowych umiejętności w obszarach związanych z zarządzaniem projektami i komunikacją reklamową.

Benefity

  • Elastyczne podejście do miejsca i czasu pracy
  • Dofinansowanie szkoleń i podnoszenia swoich umiejętności
  • Bezpłatny udział w konferencjach, targach i innych wydarzeniach branżowych
  • Dofinansowanie zajęć sportowych
  • Dofinansowanie prywatnej opieki medycznej
  • Dodatkowy urlop