Direct Sales Manager

Podziel się na:

Kategoria

Sprzedaż

Stopień

Specjalista

Wynagrodzenie netto

7 000 - 8 500 PLN

Opis stanowiska

Do działu sprzedaży szukamy osób nastawionych na sukces, zmotywowanych na cele biznesowe i otwartych na nowe technologie.

Jeśli chcesz się uczyć od ludzi z doświadczeniem, chcesz się rozwijać i pracować w najszybciej rozwijającym się obszarze marketingu - koniecznie do nas dołącz.

Wymagania

Szukamy:

Osób z doświadczeniem w sprzedaży B2B i powierzchni reklamowych

Kogoś kto zna branżę mediów i rynek reklamy w Polsce

Osobę skuteczną w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji z klientami

Osobę zorientowaną na cele i zdeterminowaną w realizacji założonych planów

Zakres obowiązków

Twoja praca polegać będzie na:

Aktywnym prowadzeniu działań handlowych - sprzedaży kampanii reklamowych Digital Out of Home

Pozyskiwaniu klientów bezpośrednich (bez udziału Domów Mediowych)

Monitorowaniu realizacji zamówień we współpracy z działami wspierającymi

Przygotowywaniu indywidualnych ofert handlowych, prowadzeniu negocjacji i prezentacji sprzedażowych

Budowaniu i utrzymywaniu długotrwałych relacji z klientami

Benefity

Warto do nas dołączyć, bo oferujemy:

Stabilność współpracy

Gwarantowane wynagrodzenie stale z atrakcyjnym systemem prowizyjnym

High Tech narzędzia pracy

Swobodną kulturę pracy, elastyczne godziny, nieformalny strój

Dobrze skomunikowaną lokalizację w centrum miasta (Powiśle) z dostępem do miejsc parkingowych

Ciekawe wyjazdy firmowe