Account Manager ds Digitalu

Podziel się na:

Kategoria

Sprzedaż

Stopień

Specjalista

Opis stanowiska

Chcesz rozwijać swoją karierę w firmie, która jest liderem rynku reklamy zewnętrznej i digitalowej w Polsce?

Wiemy, jak skuteczne komunikować się z klientami. Priorytetem Cityboard Media jest dostarczanie innowacyjnych rozwiązań marketingowych i świadczenie wysokiej jakości usług w zakresie reklamy digitalowej i outdoorowej. Tworzymy strategie marketingowe, kreujmy marki, budujemy nowoczesne strony www, obsługujemy media społecznościowe i realizujemy kampanie reklamowe w internecie. Realizujemy kampanie reklamowe, informacyjne, wizerunkowe dla wielkich firm, małych i średnich przedsiębiorców, a także osób prywatnych.

Do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko Account Manager

Wymagania

Świetnie się u nas odnajdziesz jeżeli:

  • masz minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży do klienta B2B, bądź na analogicznym stanowisku w sprzedaży produktów i usług digitalowych, które poparte jest wymiernymi sukcesami;

  • pozyskiwanie nowych klientów i budowania z nimi trwałych relacji to Twoja Supermoc

  • masz doświadczenie w zakresie: marketingu, digital marketingu, reklamy (reklamy w internecie, produkcja digital, pozycjonowanie stron, prowadzenie social mediów, content marketing), bądź ;

  • jesteś zmotywowany i świetnie odnajdujesz się kontakcie telefonicznym i bezpośrednim;

  • masz pomysły na samodzielne wyszukiwanie klientów, docenimy to, ale mamy też dużą bazę do zaopiekowania;

  • jesteś świetnym ogarniaczem rzeczywistości; posiadasz doświadczenie w pracy nad kilkoma projektami równocześnie.

  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne;

  • dobrze organizujesz swój czas pracy;

  • potrafisz budować i utrzymywać relacje z klientami biznesowymi;

  • interesujesz się marketingiem.

Zakres obowiązków

Sprawdź, jakie wyzwania na Ciebie czekają:

  • generowanie biznesu poprzez pozyskanie kontaktów, doprowadzenie do merytorycznych spotkań z decyzyjnymi przedstawicielami Klientów, z którymi chcielibyśmy pracować;

  • budowanie relacji i rozwijanie współpracy z obecnymi klientami;

  • identyfikacja potrzeb klientów w zakresie marketingu online, rekomendowanie ich aktywności w kanałach digital (PPC, SEO, Content marketing, Afiliacja, Paid Social, E-mail marketing, Programmatic, Video, Mobile) oraz sprzedaż kampanii;

  • przygotowywanie ofert handlowych;

  • realizowanie celów sprzedażowych;

  • planowanie kampanii digitalowych;

  • identyfikowanie potrzeb Klientów w zakresie marketingu online;

  • posprzedażowa obsługa klienta;

  • śledzenie trendów na rynku w zakresie reklamy i marketingu.

Benefity

Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • wygodną formę zatrudnienia – umowa (B2B)/zlecenie dla studentów;

  • atrakcyjny system wynagradzania wraz z systemem prowizyjnym o nieograniczonym wymiarze;

  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Medicover Sport;

  • pomocny, zaangażowany zespół i niekorporacyjną atmosferę w pracy;

  • możliwość rozwoju, szkolenia z zakresu digital i wsparcie merytoryczne;

  • dużą samodzielność i ciekawe projekty realizowane dla dużych zagranicznych i polskich marek.

Podoba Ci się ta oferta? Jeśli tak, to nasza organizacja jest miejscem dla Ciebie. Zgłoś się do nas. Aplikuj.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.