Art Director

Podziel się na:

Kategoria

Kreacja

Stopień

Menedżer

Wynagrodzenie netto

6 000 - 9 000 PLN

Opis stanowiska

Poszukujemy doświadczonego i kreatywnego Art Directora, który dołączy do naszego zespołu w agencji Cityboard Digital. Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie i nadzorowanie projektów związanych z projektowaniem graficznym i wizualnym, zapewnienie spójności koncepcji kreatywnych oraz tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla naszych klientów.

Wymagania

Wymagania:

Zakres obowiązków

Obowiązki:

Benefity

Oferujemy:

  • Współpracę z inspirującym i zaangażowanym zespołem specjalistów w dynamicznym środowisku agencji digital.
  • Niekorporacyjną atmosfera w pracy.
  • Możliwość realizacji ambitnych projektów dla znanych klientów.
  • Pracę w pełnym wymiarze, w oparciu o współpracę B2B.
  • Prywatną opieka medyczną Luxmed oraz kartę Medicover Sport;
  • Biuro w samym sercu Starego Mokotowa.

Jeśli jesteś ambitnym i zaangażowanym Art Directorem, gotowym do tworzenia innowacyjnych projektów dla różnorodnych klientów, chętnie powitamy Cię w naszym zespole!

Wyślij do nas swoje cv wraz z portfolio.