EVENT MANAGER

Podziel się na:

Kategoria

Eventy

Stopień

Starszy specjalista

Opis stanowiska

Warszawa lub Kraków

Jeżeli chcesz, żeby praca była dla Ciebie przygodą, lubisz wyzwania, odkrywanie nowych możliwości, poznawanie ciekawych ludzi i ciągły rozwój, to zapraszamy do naszego zespołu!

Wymagania

Udokumentowane minimum 2 letnie doświadczenie w branży eventowej

Zakres obowiązków

                tworzenie oryginalnych koncepcji eventów,

                przygotowywanie atrakcyjnych prezentacji i rzetelnych kosztorysów

                produkcja eventową offline lub online

                kompleksowe i samodzielne zrealizowanie wydarzeń biznesowych, konferencji, kongresów a także spotkań o charakterze integracyjnym

                zaangażowanie się w pracę,

                granie zespołowo,

                jeżdżenie samochodem o każdej porze roku

Benefity

                umowa o pracę (pełen etat)

                wynagrodzenie stosowne do umiejętności

                możliwość pracy przy realizacji ciekawych i różnorodnych projektów

                elastyczny czas pracy (możliwość częściowo pracy zdalnej)

                partnerskie relacje

                możliwość awansu