Senior/ SEO Specialist

Podziel się na:

Kategoria

SEO/SEM Performance

Stopień

Specjalista

Opis stanowiska

Dział SEO to blisko 20-osobowa grupa pasjonatów i specjalistów, biorących udział w branżowych eventach, nierzadko jako prelegenci. Kadra zarządzająca to osoby wykładające na prestiżowych warszawskich uczelniach. Działamy na rynku zarówno polskim, jak i zagranicznym. Zobaczysz nas także  na krajowych i międzynarodowych konferencjach. W obszarze contentu nie boimy się korzystać z nowoczesnych rozwiązań, dlatego chętnie sięgamy po narzędzia oparte na AI. Jeśli jeszcze nigdy nie widziałeś/aś jednorożca SEO,  aplikuj i dołącz do naszego teamu.

Wymagania
  • komunikatywności i nastawienia na rozwiązania,
  • 3-5 lat doświadczenia we wdrażaniu best practice dla technicznego SEO (zwiększenie prędkości wczytywania strony/schema.org, odpowiednia struktura linków i URL) z uwzględnieniem nowych formatów Google dla Core Web Vitals,
  • Wniesienie do zespołu technicznych kompetencji i znajomości GSC, Screaming Frog, Semrush i/oraz innych kluczowych narzędzi,
  • umiejętność prezentacji projektów, analiz i swojego know-how podczas warsztatów i szkoleń dla międzynarodowych odbiorców,
  • chęć pracy dla globalnych klientów,
  • mile widziana znajomość JavaScript, HTML, CSS oraz Adobe Analytics Skills.
Zakres obowiązków
  • przygotowanie i realizacja globalnej strategii SEO maksymalizującej sprzedaż i liczbę leadów;
  • budowanie relacji z klientem i zdobywanie wiedzy na temat jego wyzwań biznesowych i celów;
  • stałe monitorowanie i raportowanie działań performance’owych SEO;
  • przeprowadzanie audytów SEO w celu identyfikacji przestrzeni do optymalizacji;
  • uwzględnianie wniosków z przeprowadzonych audytów w projektowanych action-planach oraz wsparcie ich implementacji;
  • research i analiza słów kluczowych oraz działań konkurencji;
  • wsparcie produkcji contentu adresującego każdy etap customer journey we współpracy z interesariuszami;
  • bliska współpraca z zespołem technicznym i redakcyjnym;
  • identyfikacja i priorytetyzowanie zadań zespołu.
Benefity
  • dostęp do najnowszych rozwiązań i narzędzi - jesteśmy Agencją Digital 2021 wg MMP!
  • udział w szkoleniach i konferencjach wyjazdowych,
  • pracę hybrydową (nawet po pandemii) + zielone biuro w centrum Warszawy,
  • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenie czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00),
  • dostęp do platformy Mindgram (w tym wsparcie psychologiczne),
  • darmowe zajęcia językowe,
  • zaangażowanie organizacji w działania na rzecz klimatu - zerknij na naszą ,
  • zgrane teamy - 96% pracowników jest zadowolonych ze współpracy w swoim zespole,
  • wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku,
  • Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich ekspertów obsługujących danego klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują,
  • wewnętrznie wypracowany system ewaluacji: rozmowy rozwojowe, jasną ścieżkę kariery, opis ról i odpowiedzialności, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji,
  • dodatkowe benefity dla pracowników z min. 5-letnim stażem (+10 dni urlopu, wysokie ubezpieczenie),
  • programy rozwojowe (People Manager, Best Performer),
  • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
  • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
  • parking rowerowy i gaming room.