SEM Specialist

Podziel się na:

Kategoria

SEO/SEM Performance

Stopień

Specjalista

Opis stanowiska

Nasz zespół jest jednym z największych teamów SEM w regionie CEE. Pracuje w nim blisko 40 certyfikowanych specjalistów z obszaru Google Ads. Wspólnie prowadzimy kampanie i wdrażamy innowacyjne rozwiązania dla TOP marek na 23 rynkach. Jako jedna z pierwszych agencji w Polsce wdrożyliśmy SA 360 dla wszystkich naszych klientów. Nie tyle śledzimy, co kształtujemy nowe trendy, a nasze projekty są wielokrotnie nagradzane w konkursach branżowych. Na co dzień jesteśmy zwolennikami podejścia, że tylko dystans i poczucie humoru mogą nas uratować ;).

Wymagania
  • minimum 2 lat doświadczenia w samodzielnej realizacji kampanii Google Ads,
  • znajomości Search Ads 360,
  • budowania i optymalizacji kampanii Google Ads pod kątem konwersji i sprzedaży,
  • umiejętności analizy efektywności prowadzonych działań oraz formułowania wniosków i rekomendacji,
  • wiedzy z zakresu analityki internetowej oraz Google Analytics,
  • bardzo dobrej znajomości Edytora Ads,
  • bardzo dobrej znajomości narzędzia Microsoft Excel,
  • znajomości języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym; dodatkowym atutem będzie: czeski/słowacki/węgierski/łotewski/estoński,
  • umiejętności współpracy w zespole i orientacji na wspólny cel,
  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz brania odpowiedzialności za swój obszar.
Zakres obowiązków
  • prowadzenie i optymalizacja kampanii PPC;
  • praca w Google Ads, Google Analytics, Google Tag Manager, Search Ads 360;
  • raportowanie wyników kampanii;
  • przygotowywanie mediaplanów i rekomendacji dla nowych klientów;
  • tworzenie i prowadzenie prezentacji dla klientów i pracowników firmy.
Benefity
  • dostęp do najnowszych rozwiązań i narzędzi - jesteśmy Agencją Digital 2021 wg MMP!
  • pracę hybrydową (nawet po pandemii) + zielone biuro w centrum Warszawy,
  • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenie czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00),
  • darmowe zajęcia językowe,
  • program rozwojowy obejmujący naukę programowania w JavaScript i Google Ads Script,
  • zaangażowanie organizacji w działania na rzecz klimatu - zerknij na naszą ,
  • zgrane teamy - 96% pracowników jest zadowolonych ze współpracy w swoim zespole,
  • wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku,
  • Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich ekspertów obsługujących danego klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują,
  • wewnętrznie wypracowany system ewaluacji: rozmowy rozwojowe, jasną ścieżkę kariery, opis ról i odpowiedzialności, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji,
  • dodatkowe benefity dla pracowników z min. 5-letnim stażem (+10 dni urlopu, wysokie ubezpieczenie),
  • programy rozwojowe (People Manager, Best Performer),
  • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
  • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
  • parking rowerowy i gaming room.