Junior Paid Social Specialist

Podziel się na:

Kategoria

SEO/SEM Performance

Stopień

Młodszy specjalista

Opis stanowiska

Dział Paid Social SalesTube to prawdopodobnie największy zespół agencyjny w tej części Europy. Na rynku jesteśmy postrzegani jako lider w zakresie reklamy sprzedażowej na Facebooku. Jako jedna z pierwszych agencji zaczęliśmy aktywnie korzystać z reklamy na TikToku. Wśród nas są osoby z ponad 7 letnim doświadczeniem w zakresie reklamy w mediach społecznościowych - niezależnie od swojego stażu pracy będziesz miał od kogo się uczyć ;)

Chcesz poznać naszego szefa? Posłuchaj podcastu “Reklama w mediach społecznościowych”.

Wymagania
  • co najmniej rocznego doświadczenia w prowadzeniu kampanii paid social;
  • pasji w działaniu, zaangażowania i pozytywnego podejścia;
  • umiejętności nawiązywania kontaktów oraz budowania długofalowych relacji;
  • brania odpowiedzialności za swój obszar;
  • umiejętności współpracy w zespole i orientacji na wspólny cel;
  • analitycznego myślenia oraz sprawności w operowaniu liczbami;
  • umiejętności prezentacyjnych;
  • bardzo dobrej organizacji pracy;
  • bardzo dobrej znajomości j. angielskiego, umożliwiającej pracę w tym języku.
Zakres obowiązków
  • planowanie i realizacja kampanii reklamowych w mediach społecznościowych (np. Facebook, Instagram, TikTok, Pinterest, LinkedIn);
  • współpraca z największymi klientami z różnorodnych branż;
  • obsługa klientów (raportowanie, omawianie wyników kampanii, rekomendowanie zmian etc.);
  • bieżąca analiza i optymalizacja kampanii pod kątem zakładanych celów, KPI;
  • wspieranie procesu tworzenia prezentacji i pozostałych prac zespołu;
  • poszukiwanie nowych rozwiązań, przewyższających oczekiwania klienta;
  • bieżąca współpraca z pozostałymi zespołami w ramach Group One.

Benefity
  • dostęp do najnowszych rozwiązań i narzędzi - jesteśmy Agencją Digital 2021 wg MMP!
  • współpracę z gigantami tech takimi jak META, Google czy TikTok,
  • pracę hybrydową (nawet po pandemii) + zielone biuro w centrum Warszawy,
  • 2h w tygodniu na rozwój pasji lub spędzenie czasu z bliskimi (praca w piątki do 15:00),
  • darmowe zajęcia językowe,
  • zaangażowanie organizacji w działania na rzecz klimatu - zerknij na naszą ,
  • zgrane teamy - 96% pracowników jest zadowolonych ze współpracy w swoim zespole,
  • wzajemną wymianę wiedzy z najlepszymi ekspertami na rynku,
  • Megazespoły - regularne spotkania strategiczne wszystkich ekspertów obsługujących danego klienta, niezależnie od specjalizacji oraz spółki, w której pracują,
  • wewnętrznie wypracowany system ewaluacji: rozmowy rozwojowe, jasną ścieżkę kariery, opis ról i odpowiedzialności, indywidualne podejście i możliwość zmiany specjalizacji,
  • dodatkowe benefity dla pracowników z min. 5-letnim stażem (+10 dni urlopu, wysokie ubezpieczenie),
  • programy rozwojowe (People Manager, Best Performer),
  • umowę o pracę - po okresie próbnym na czas nieokreślony,
  • program onboardingowy oraz Buddy ułatwiający szybki start,
  • parking rowerowy i gaming room.