SEO Executive

Podziel się na:

Kategoria

SEO/SEM Performance

Stopień

Młodszy specjalista

Wynagrodzenie netto

3 100 - 4 500 PLN

Wymagania
  • Masz minimum pół roku doświadczenia na podobnym stanowisku.

  • Znasz podstawy optymalizacji stron internetowych pod kątem SEO.

  • Znasz MS Office w stopniu dobrym.

  • Wiesz czym są narzędzia analityczne: Google Analytics, Google Search Console,
    Google Tag Manager, Looker Studio.

  • Posiadasz umiejętności analityczne, a logiczne myślenie i analiza danych nie
    sprawiają Ci problemu.

  • Znasz proces migracji strony.

  • Masz doświadczenie w przygotowywaniu audytu SEO, analiz, strategii SEO.

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2.

  • Dodatkowym atutem będzie podstawowa znajomość PHP i Pythona.

Zakres obowiązków

  • Tworzenie skutecznych strategii SEO dla aktualnych i nowych klientów.

  • Pełna odpowiedzialność i decyzyjność w prowadzeniu projektów SEO.

  • Wyznaczanie i monitoring celów klientów w zakresie działań SEO.

  • Tworzenie analiz słów kluczowych, konkurencji, audytów SEO.

  • Współpraca z działami odpowiedzialnymi za realizację usług.

  • Praca w wielu zaawansowanych narzędziach (Senuto, Ahrefs, Semrush, Surfer SEO itd.).

Benefity

  • Rozwój w zależności od potrzeb (szkolenia, udział w konferencjach i wydarzeniach branżowych). Zaplanowany i zorganizowany onboarding pracownika (spotkania z przełożonym, specjalistami, szkolenia wewnętrzne, wdrażanie w projekty)

  • Umowę o pracę/B2B/Umowę zlecenie i praca hybrydowa w systemie 3/2 w elastycznych godzinach.

  • Benefity pracownicze – opieka medyczna, karta multisport, finansowanie szkoleń branżowych, bonusy okolicznościowe.

  • Realny wpływ na kształtowanie strategii marketingowej dla dużych klientów.

  • Nowoczesne biuro w centrum Krakowa z możliwością parkowania.

  • Pracę z ambitnymi i ciekawymi projektami wraz z gronem specjalistów w działach SEO, Content Marketing, Social Media i teamem PPC. Ponad 10 obsługiwanych rynków zagranicznych w SEO.

  • Wysokiej klasy sprzęt komputerowy i oprogramowanie do pracy. Dostęp do najnowocześniejszych narzędzi SEO w pełnej wersji.