Starszy specjalista / Starsza specjalistka ds marketplace

Podziel się na:

Kategoria

Digital

Stopień

Starszy specjalista

Opis stanowiska

W LVL UP MEDIA na nowo definiujemy innowacyjność. Razem z nami zyskasz szerokie spojrzenie na e-commerce od mediów, poprzez content, a skończywszy na wybranych elementach logistyki. Gwarantujemy ciekawą pracę, liczne wyzwania oraz możliwość uczenia się innych platform e-commerce Ads. Zapewniamy super atmosferę w zgranym oraz doświadczonym zespole, na którym możesz polegać. Pracujemy w nowoczesnym i przytulnym biurze w Wilanowie. Mamy elastyczne podejście do pracy z biura vs. home office.

Wymagania

Min. 3-letnie doświadczenie w planowaniu oraz realizacji kampanii w Allegro Ads

Umiejętność czytania danych e-commerce

Mile widziane doświadczenie w realizacji innych kampanii e-commerce Ads

Posiadasz rozbudowane umiejętności analityczne

Interesujesz się mediami oraz światem cyfrowym

Zaangażowanie w pracę oraz dbanie o jej jakość

Jesteś komunikatywny(-na), dynamiczny(-na), a jednocześnie potrafisz pracować w zespole

Potrafisz liczyć i korzystać z MS Excel oraz MS Power Point (przygotowanie prezentacji)

Swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie

Dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków

Planowanie kampanii Allegro Ads

Zarządzanie zespołem w zależności od posiadanych kompetencji i doświadczenia

Praca z dużymi klientami oraz markami

Realizacja kampanii na Allegro

Benefity

Dofinansowanie zajęć sportowych

Prywatna opieka medyczna

Dofinansowanie nauki języków

Dofinansowanie szkoleń i kursów

Spotkania integracyjne

Brak dress code’u

Kawa / herbata